: (0216) 677 18 30
Geleceğinizi Yetiştiriyoruz
/ okankoleji

Başarılarımız

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Başarılarımız 

– Taç Spor 10 yaş  Duru Baycan tenis kupa turnuvasında şampiyonluğu

– Türkiye Oğuz Aslanoğlu Yüzme Yarışları ve Milli Takım Seçmeleri 50m kurbağalamada Türkiye 2.liği Yosun Hacıfazlıoğlu

– İstanbul- Beykoz  Türkiye Tenis Federasyonu   8-9-10 yaş Hafta sonu Turnuvası Duru Baycan 10 Yaş kategorisi şampiyonluğu

– İstanbul- Beykoz Türkiye Tenis Federasyonu 8-9-10 yaş Hafta sonu Turnuvası  Ali Taylan Turan 9 yaş kategorisi şampiyonluğu

– İstiklal Marşı ve Mehmet Akif Ersoy konulu kompozizsyon yarışması Cem Görkem BaysalL ilçe 2.liği

– İstiklal Marşı ve Mehmet Akif Ersoy konulu kompozizsyon yarışması 9.sınıf  Eylül Şişman İlçe 3. lüğü

– Çanakkale Zaferi konulu kompozisyo yarışmasında  10.sınıf  Ahmet DUVAN  ilçe 2.liği

·  İlçe Milli Eğitim Futsal Müsabakası Yıldız Erkek Futsal Takımı  birinciliği

·  İlçe Basketbol Müsabakası  Ortaokul Erkek Basketbol Takımı birinciliği

·  Bolu Can Kayak Okulu  Alp Disiplini Slalom Yarışı sekizinciliği Meryem Pelin Bodur

·  Antalya Uludağ Cup Tenis turnuvası ikinciliği Lara Şener

·  Milli Eğitim Bakanlığı Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Projesi  Tuzla İkinciliği Defne Küçükköse

·  Okullararası İstanbul Yüzme şampiyonası İstanbul üçüncülüğü Yosun Hacıfazlıoğlu

·  Türkiye Tenis Federasyonu 9 Yaş Kış Kupası ikinciliği Ali Taylan Turan

·  İstanbul Tenis Federasyonu  (İTF)  Gençler Turnuvası birinciliği, üçüncü tekler şampiyonluğu  Betina Tokaç

·  Masa Tenisi Küçük Erkek Takımı İstanbul Bölge Birinciliği Müsabakası Yıldız Erkekler birinciliği

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Başarılarımız 

·Uluslararası IX. Fen Bilimleri Araştırma Projeleri Yarışması 2.’liği Öykü Durmaz, İzem Ayşegül Topal

· Kocaeli ilçesi  Okullar arası Tenis Türkiye  Grup Finalleri 1.’liği  Doruk Olgun, Betina Tokaç, Togan Tokaç, Zeynep Berrak Gazi

Tuzla MEB Okullar arası Basketbol Müsabakası 1.’liği  Lise Erkek Basketbol Takımımız

· Muğla-Marmaris ilçesinde  düzenlenen Okullar Arası Türkiye Yüzme Final Şampiyonası  Türkiye 2’liği Yosun Hacıfazlıoğlu

· Gençlik ve Spor Bakanlığı Okul Sporları tarafından düzenlenen İstanbul İli Okullar arası Tenis Müsabakası 2.’liği Doruk Olgun,Betina Tokaç,Togan Tokaç ve Berrak Gazi

· İstanbul geneli MEB İstanbul Okullar Arası Yüzme Şampiyonasında Küçük Kızlar 50 mt kurbağalama stilinde 1.’liği Yosun Hacıfazlıoğlu Türkiye okullar arası yarı finallerinde 50 m kurbağalama stili  şampiyonu  Yosun Hacıfazlıoğlu

· İstanbul İlçe Müsabakası Yıldız Erkek Masa Tenis Turnuvası 2.’liği Mert Taylan, Kutay Şeker, Faruk Emre Arslan, Uygar Kaya, Alper Osman Kuyucu

· İstanbul geneli MEB İstanbul Yüzme Şampiyonası 100 m kurbağalama stili 2.’liği

· Ataşehir Optimum Tenis Akademisi’ nde düzenlenen Milli Takım Belirleme Turnuvası 14 yaş tek kızlar 1.liği Betina Tokaç

· Ankara Tenis Kulübü’nde düzenlenen Milli Takım Belirleme Turnuvası  12 yaş tek erkekler  1.’liği Togan Tokaç

· Türkiye Tenis Federasyonu 14 yaş Milli Takım Belirleme Turnuvası Tek Kızlar 1.’liği Betina Tokaç

· Türkiye Tenis Federasyonu 12 yaş Milli Takım Belirleme Turnuvası Tek Erkekler 1.’liğiTokan Tokaç

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Başarılarımız 

· 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı konulu kompozisyon yarışmasında İlçe 1.liği  Baran Öcalan

Diğer Başarılarımız

Başarılarımız Öğrencimizin Tenis Şampiyonluğu Sporda Başarı Kazanmaya Devam Tuzla İlçesi Resim Yarışması İkincisi Öğrencimiz Deren Eryüksel’i Tebrik Ediyoruz Yüzmede İstanbul 1.siyiz Yosun Hacıfazlıoğlu MEB Yüzme Yarışları Türkiye Yarı Finalinde Şampiyon Öğrencimiz Madalyasını Aldı Yüzmede Bir Başarı Daha Yüzmeden Sonra Teniste de Büyük Başarı Teniste Büyük Başarı İstanbul İkincisiyiz İlçe Masa Tenisi Turnuvasında İkinciyi Yüzmede Türkiye İkincisiyiz Tuzla MEB Okullararası Basketbol Müsabakası Başarımız Tenis’te Başarılarımız Devam Ediyor Fen Bilimleri Projesinde 2.’lik Ödülü Tenis Kupa Turnuvası Şampiyonluğu 9-10 Yaş Tenis Turnuvası Şampiyonluğu Tenis Başarısı Teniste Adı Finale Yazıldı… Yüzmede İl Birinciliği Okan Koleji Öğrencisi 3.A Sınıfı Öğrencisi Suya Adını Yazdırdı Okan Koleji Lise Erkek Basketbol Takımımız Yarı Finale Yükseldi Okan Koleji Lise Erkek Basketbol Takımımız Yarı Finale Yükseldi Okan Koleji Erkekler Takımı Masa Tenisi Başarısı Teniste Büyük Başarı! Öğrencimiz Ayris Tokaç’ın Tenis Başarısı Togan Tokaç Tenis’te Yeni Başarılar Kazandı Okan Koleji Cimnastik Başarısı Yüzme Yarışlarında Bir Başarı da Okan Koleji Öğrencisi Deniz Aşir’den Okan Koleji Lise Erkek Basketbol Takımımızdan İlçe Derecesi İstanbul Aerobik Cimnastik Turnuvasında Okan Koleji’nden Büyük Başarı Türkiye Baraj Geçme ve Anadolu Yıldızlar Ligi Seçme Yarışlarına Okan Koleji Öğrencisi Damgasını Vurdu ‘Çocuk Gözüyle Organ Bağışı’ Konulu Resim Yarışmasında Öğrencimiz Derece Aldı! Türkiye Şampiyonası Milli Takım Seçme Yarışlarında Okan Koleji Başarısı Okan Koleji Eskrim Derecesi Okan Koleji Bisiklet Yarışları Derecesi Yüzme Yarışlarında İl Derecesi Okan Koleji Öğrencisi Yüzme Şampiyonu Yelken Yarışlarında Derece Aldık Okan Koleji Okçuluk Yarışlarında İstanbul Derecesi Yelken Yarışlarında Kupa Kaldırdık Okan Koleji Lise ve Ortaokul Öğrencilerinin Müzik Başarısı Okan Koleji Öğrencimizin Yüzme Şampiyonluğu 6. Sansev Uluslararası Çoksesli Korolar Festiveli Sertifikalarımızı Aldık Okan Koleji Öğrencisinin Başarısına Bir Ödül Daha Okan Koleji’ne Masa Tenisi Yarışlarında Üç Kupa Birden Okan Koleji Öğrencimiz Türkiye 4.’sü Yüzmede Türkiye 5.’liği Okçulukta Türkiye Derecemiz