: (0216) 677 18 30

İLETİŞİM FORMU

İLETİŞİM FORMU
Geleceğinizi Yetiştiriyoruz
/ okankoleji

Başarılarımız

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Başarılarımız 

– Taç Spor 10 yaş  Duru Baycan tenis kupa turnuvasında şampiyonluğu

– Türkiye Oğuz Aslanoğlu Yüzme Yarışları ve Milli Takım Seçmeleri 50m kurbağalamada Türkiye 2.liği Yosun Hacıfazlıoğlu

– İstanbul- Beykoz  Türkiye Tenis Federasyonu   8-9-10 yaş Hafta sonu Turnuvası Duru Baycan 10 Yaş kategorisi şampiyonluğu

– İstanbul- Beykoz Türkiye Tenis Federasyonu 8-9-10 yaş Hafta sonu Turnuvası  Ali Taylan Turan 9 yaş kategorisi şampiyonluğu

– İstiklal Marşı ve Mehmet Akif Ersoy konulu kompozizsyon yarışması Cem Görkem BaysalL ilçe 2.liği

– İstiklal Marşı ve Mehmet Akif Ersoy konulu kompozizsyon yarışması 9.sınıf  Eylül Şişman İlçe 3. lüğü

– Çanakkale Zaferi konulu kompozisyo yarışmasında  10.sınıf  Ahmet DUVAN  ilçe 2.liği

·  İlçe Milli Eğitim Futsal Müsabakası Yıldız Erkek Futsal Takımı  birinciliği

·  İlçe Basketbol Müsabakası  Ortaokul Erkek Basketbol Takımı birinciliği

·  Bolu Can Kayak Okulu  Alp Disiplini Slalom Yarışı sekizinciliği Meryem Pelin Bodur

·  Antalya Uludağ Cup Tenis turnuvası ikinciliği Lara Şener

·  Milli Eğitim Bakanlığı Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Projesi  Tuzla İkinciliği Defne Küçükköse

·  Okullararası İstanbul Yüzme şampiyonası İstanbul üçüncülüğü Yosun Hacıfazlıoğlu

·  Türkiye Tenis Federasyonu 9 Yaş Kış Kupası ikinciliği Ali Taylan Turan

·  İstanbul Tenis Federasyonu  (İTF)  Gençler Turnuvası birinciliği, üçüncü tekler şampiyonluğu  Betina Tokaç

·  Masa Tenisi Küçük Erkek Takımı İstanbul Bölge Birinciliği Müsabakası Yıldız Erkekler birinciliği

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Başarılarımız 

·Uluslararası IX. Fen Bilimleri Araştırma Projeleri Yarışması 2.’liği Öykü Durmaz, İzem Ayşegül Topal

· Kocaeli ilçesi  Okullar arası Tenis Türkiye  Grup Finalleri 1.’liği  Doruk Olgun, Betina Tokaç, Togan Tokaç, Zeynep Berrak Gazi

Tuzla MEB Okullar arası Basketbol Müsabakası 1.’liği  Lise Erkek Basketbol Takımımız

· Muğla-Marmaris ilçesinde  düzenlenen Okullar Arası Türkiye Yüzme Final Şampiyonası  Türkiye 2’liği Yosun Hacıfazlıoğlu

· Gençlik ve Spor Bakanlığı Okul Sporları tarafından düzenlenen İstanbul İli Okullar arası Tenis Müsabakası 2.’liği Doruk Olgun,Betina Tokaç,Togan Tokaç ve Berrak Gazi

· İstanbul geneli MEB İstanbul Okullar Arası Yüzme Şampiyonasında Küçük Kızlar 50 mt kurbağalama stilinde 1.’liği Yosun Hacıfazlıoğlu Türkiye okullar arası yarı finallerinde 50 m kurbağalama stili  şampiyonu  Yosun Hacıfazlıoğlu

· İstanbul İlçe Müsabakası Yıldız Erkek Masa Tenis Turnuvası 2.’liği Mert Taylan, Kutay Şeker, Faruk Emre Arslan, Uygar Kaya, Alper Osman Kuyucu

· İstanbul geneli MEB İstanbul Yüzme Şampiyonası 100 m kurbağalama stili 2.’liği

· Ataşehir Optimum Tenis Akademisi’ nde düzenlenen Milli Takım Belirleme Turnuvası 14 yaş tek kızlar 1.liği Betina Tokaç

· Ankara Tenis Kulübü’nde düzenlenen Milli Takım Belirleme Turnuvası  12 yaş tek erkekler  1.’liği Togan Tokaç

· Türkiye Tenis Federasyonu 14 yaş Milli Takım Belirleme Turnuvası Tek Kızlar 1.’liği Betina Tokaç

· Türkiye Tenis Federasyonu 12 yaş Milli Takım Belirleme Turnuvası Tek Erkekler 1.’liğiTokan Tokaç

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Başarılarımız 

· 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı konulu kompozisyon yarışmasında İlçe 1.liği  Baran Öcalan