: (0216) 677 18 30

İLETİŞİM FORMU

İLETİŞİM FORMU
Geleceğinizi Yetiştiriyoruz
/ okankoleji

Güvenlik

Valilik veya Kaymakamlık tarafından okulların çeşitli nedenlerle tatil edilmesi durumunda;

  • Velilerimizle en hızlı şekilde (telefon / e-mail) haberleşme sağlanacaktır.
  • İsteyen velilerimiz kendileri gelip çocuklarını alabileceklerdir.
  • Veli gelmeden ya da başka birisinin öğrenciyi alması için yazılı izin olmadan kesinlikle öğrenci okuldan bırakılmayacaktır.
  • Okulda kalan öğrencilerimiz, normal servis saatlerinde, diğer günlerdeki gibi evlerine gönderileceklerdir.
  • Olağanüstü durumlarda okulun tatil edilmesi öğle saatlerine rastladığında, okulda kalan öğrencilerimiz, normal günlerdeki gibi öğle yemeklerini yiyebileceklerdir.
  • Tüm öğrencilerimiz, okulumuzdan ayrıldıktan sonra öğretmen ve idarecilerimiz okulu terk edeceklerdir.

 

 
Kolej ve Anaokulumuz Özel Güvenlik Uygulamaları, Fiziki ve Çevre Güvenliği ile İlgili İşleyişimiz

Günümüz koşullarında profesyonel bir şekilde güvenliği ön planda tutarak öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin, velilerimizin ve personelimizin güvenliğini sağlamak amacıyla İstanbul Valiliği Özel Güvenlik Şube Müdürlüğünün bize vermiş olduğu Özel Güvenlik Faaliyet izin belgesi ile Kolej ve anaokulumuzun risk analizleri yapılarak profesyonel güvenlik firmaları tarafından 7 gün 24 saat her türlü önlem alınarak kesintisiz güvenliği sağlanmaktadır.

Gece ve gündüz görev yapan Özel Güvenlik Personelimiz dışında kampüslerimizin riskli alanları da CCTV elektronik kamera sistemi ile izlenmektedir.

Kayıtlı güncel öğrenci velileri sürekli Kolej Yönetimi tarafından Güvenlik Amirliğine bildirilmektedir. Kampüs Kapı giriş ve çıkışları son derece denetim altında tutulmaktadır. Kampüs girişlerimizde mutlaka yönetim tarafından verilmiş veli giriş kartı bulunmalıdır. Misafir olarak gelen konuklar resmi kimlik ile gelinen bölümden olumlu teyit alındıktan sonra ziyaretçi kartı verilerek içeri alınır. Öğrenci teslimleri öğretmenler tarafından mutlaka yönetime bildirilmiş velilere yapılır. Güvenlik risklerini önlemek için güvenlik ekibindeki çalışan personelin tüm personeli, veli ve öğrencileri tanıması için gerekli çalışmalar ve güncellemeler de sürekli yaptırılır.

Güvenlik tüm kurumumuz için olmazsa olmaz önceliklerimizdendir.