: (0216) 677 18 30
Geleceğinizi Yetiştiriyoruz
/ okankoleji

Ataşehir Anaokulu

Sevgili Öğrenciler, Değerli Veliler;

2019-2020 eğitim ve öğretim yılına heyecan ve coşku ile başlıyoruz. Okan Koleji donanımlı birikimi ve güçlü akademik kadrosu ile yeni eğitim öğretim yılında da tüm öğrencilerini sevgiyle kucaklayacak.

Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün, “Milli Eğitim’in gayesi yalnız hükümete memur yetiştirmek değil, memlekete ahlâklı, karakterli, cumhuriyetçi, inkılâpçı, olumlu, atılgan, başladığı işleri başarabilecek kabiliyette, dürüst, düşünceli, iradeli, hayatta rastlayacağı engelleri aşmaya kudretli, karakter sahibi genç yetiştirmektir. Bunun için de öğretim programları ve sistemleri ona göre düzenlenmelidir.” sözlerinden yola çıkarak anaokulundan üniversiteye, Okan Koleji olarak sorumluluğumuzun bilincindeyiz.

Uzman eğitim kadromuz tarafından yenilikçi yaklaşımlar ile zenginleştirilen eğitim programlarımız, öğrencilerimizin kendilerine dayatıldığı için değil ilgi duydukları ve merak ettikleri için öğrendikleri ortamlarda uygulanır.

Okan Koleji öğrencileri bu programlar doğrultusunda Atatürkçü, çağdaş, üreten, sorgulayan, çevresine duyarlı, sorumluluk sahibi, ulusal ve uluslararası projelerde yer alan, özgüvenli gençler olarak yetişir.

Geleceğimiz olan çocuklarımızı mutlu öğrenme ortamlarında üreten bireyler olarak yetiştirme sorumluluğu ile sizleri kucaklıyor, başarılı bir eğitim öğretim yılı diliyorum.

 

Sevgi ve Saygılarımla

Anaokulu-İlkokul Müdürü

Özlem Taşkend Coşkunaydın

GENİŞLET

Branş Etkinlikleri