: (0216) 677 18 30
Geleceğinizi Yetiştiriyoruz
/ okankoleji

Ataşehir Anaokulu

Okul Müdürümüzden

 Sevgili Öğrencilerim, Değerli Veliler

2018-2019 eğitim ve öğretim yılını, aynı zamanda Okan Koleji Ataşehir Kampüsünü hep birlikte büyük bir heyecanla açtık. İnanıyorum ki bu ve bundan sonraki yıllar, hepimiz için özel olacak.

Başöğretmenimiz Atatürk’ün yolunda hedeflerimize ulaşma yolunda gereken tüm çabayı gösterirken, yeni okulumuzda hep birlikte daha çok çalışacağız.

Yıllar önce Tuzla Kampüsünde ilk ders zilinin çaldığı andan itibaren ve şimdi, burda Ataşehir’de olduğu gibi Okan Koleji çağdaş bilginin, uygar düşüncenin merkezi olmaya her zaman devam edecektir. Atatürkçü düşüncenin izinde öğrenciler yetiştirmeyi her şeyin üstünde tutan bizler, bugün  aynı kararlılıkla yarınlarımız için, tüm emeğimiz, geleceğin emanetçisi  çocuklarımız, gençlerimiz için  sarf edeceğiz.

Sevgili Öğrencilerim,

Hayat sizlerin  bakışlarıyla anlam kazanır, görebileceğiniz tüm güzelliklerin tam ortasında hayatı yaşayın. Bizler, okulumuzda aldığınız eğitimle  yaşamlarınıza anlam katmanızı, yaşamın farkında olmanızı, güzellikleri görebilmenizi sağlamak için çaba göstereceğiz.

Başarmak için çalışmak gerek,  çalışırken de bilginin yanında kültür, sanat ve sporla da donatılmış, güçlü insanlar olarak yetişmeniz tek amacımız.

Sizler kararlılıkla, heyecanla daha güzel yarınlara kavuşmak için en verimli çalışma çağındasınız. Siz Okanlı Öğrenciler, Büyük Atatürk’ün de dediği gibi akılcı, bilimsel metodu benimsemiş, insani değerleri her şeyin önünde tutan, Türk Devrimlerini ve Cumhuriyet İlkelerini savunan ve yaşatacak olan güçsünüz.

Değerli Veliler

Evlatlarınızın  bilimde, sanatta ve sporda güçlü gençler olarak yaşamlarına başarıyla devam edeceklerine, bu kurumdan alacakları k12 bütünlüğünde Üniversitemizden aldığımız güçle eğitim ve öğretimde, ülkemizin gelişme ve kalkınmasına büyük katkı sağlayacak, demokrasi ve özgürlük standardımızı geliştirecek bireyler olarak hayata atılacaklarına,  bu yolda kararlılıkla ve yorulmadan ilerleyeceklerine inancım tamdır.

Sevgi ve saygılarımla

Anaokulu- İlkokul Müdürü

Gürkan PİŞKİN

GENİŞLET

Branş Etkinlikleri