: (0216) 677 18 30
Geleceğinizi Yetiştiriyoruz
/ okankoleji

Genel Kurul Toplantımız

Okan Eğitim Kurumları olarak başarılı geçen bir eğitim öğretim yılının ardından sene içerisinde gerçekleştirdiğimiz çalışmaların değerlendirmesini yapmak için genel kurul toplantımızı gerçekleştirdik.

Kurucu Temsilcimiz Işıl Okan Gülen, Okan Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali İlker Gümüşeli, Genel Müdür Yardımcımız Fahri Cürebal, eğitim öğretim ve yönetim kadromuzun katıldığı toplantıda yıl içinde yapılan çalışmalar değerlendirilerek güçlü ve zayıf yönlerimiz üzerinde duruldu.

Eğitim öğretim yılı boyunca yapılan akademik sosyal ve kültürel çalışmalarımızın hazırlık süreci, planlaması, uygulanması, gerçekleştirilmeleri, elde edilen çıktıları, ödülleri, yenilikçi uygulamalar ile  iyileştirme önerilerinin sunulması, tartışılması, değerlendirilmesi ve bir önceki yıla göre başarı değişiminin gözlemlenmesi amaçlı yapılan genel kurul toplantımızda yeni eğitim öğretim dönemi için gerekli gelişim planları üzerinde çalışmalar gerçekleştirildi.

Toplantı sonunda Kurucu Temsilcimiz Işıl Okan Gülen,  genel değerlendirme yaparak yönetim ve eğitim kadromuza başarılı geçen eğitim öğretim yılı için teşekkürlerini sundu.