: (0216) 677 18 30
Geleceğinizi Yetiştiriyoruz
/ okankoleji

İnsan Kaynakları Politikamız

OKAN’lı olmak için Başvurun

Okan Üniversitesi’nin tecrübesinden aldığımız güçle, öğrencilerimizi bilgiye ulaşabilen ve gereksinimleri doğrultusunda kullanabilen, iletişim becerileri gelişmiş, sosyal, özgüveni yüksek, insan hakları ve hukuka saygılı bireyler olarak yetiştiriyoruz. Sizde  bu misyonun bir parçası olmak istiyorsanız lütfen info@okankoleji.com veya ik@okankoleji.com adresinden güncel bir özgeçmişinizi paylaşınız.

İnsan Kaynakları Politikamız

Eğitim sektöründe yer alan bir kurum olarak, insan faktörünün öneminin farkındayız ve bu sebeple sahip olduğumuz insan kaynağının gelişimine yatırım yapmak ana hedefimizdir. Bu ana hedefimiz ile birlikte, yeniliklere ve değişime açık, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen, yaratıcı ve girişimci bireyler kazandırmak ve tüm çalışanlarımızın mutlu oldukları, kurumsal ve bireysel hedeflerin örtüştüğü bir kurum haline gelmek amacındayız.

Bu hedeflere ulaşmak için İnsan Kaynakları aşağıdaki faaliyetleri yürütmektedir:

  • Kurum kültürüne uygun, takım oyuncusu olarak rol alacak doğru adayların seçimi ve işe yerleştirme sürecini gerçekleştirmek,
  • Çalışanlarımızın kendilerini ve işlerini geliştirmeleri için eğitim ihtiyaçlarını belirlemek ve bu ihtiyaçlara uygun eğitimler düzenlemek,
  • Çalışanlarımızın mutlu olabilmeleri için iş tatminlerini arttıracak çalışma ortamı yaratmak,
  • İletişimi ve motivasyonu arttırıcı organizasyonları planlamak ve uygulamak,
  • Çalışanlarımızla ilgili her türlü özlük işlerini mevcut kanun, yönetmelik ve uygulama esasları doğrultusunda yürütmek ve takip etmek.