: (0216) 677 18 30
Geleceğinizi Yetiştiriyoruz
/ okankoleji

Mali İşler

Kolejimizdeki tüm çalışanların mali özlük hakları, öğrencilerimizin okul ödemeleri,burslar ve kamu kurumlarıyla olan mali işlemlerinden sorumludur.

Öğrencilerin kayıt işlemlerinden başlamak üzere eğitim – öğretim yılı süresince  yapılan çalışmalarla çalışan ve veli memnuniyetini sağlamak için çalışmaktadır.

‘Muhasebe Birimi’nde, anaokulu, ilköğretim ve liseye kaydını yaptıran öğrencilerin eğitim ve öğretim dönemi ile  ilgili tüm mali işlemleri ve gelirlerinin takibi yapılır.

Kayıt yenileme döneminde velilerimiz muhasebe servisine gelerek kayıt yenileme işlemlerini yaptırmaktadırlar. Kayıt yenileme işlemleri sırasında velilerimize okulumuzda mali konularda karşılıklı uyulması gerekli kuralların ve ödeme sistemine ilişkin detayların yer aldığı sözleşmemiz düzenlenir.
Eğitim – öğretim yılına ait öğrenci ücretlerinin tahsili KMH, kredi kartı ve peşin ödeme seçenekleri ile yapılabilir, taksitler genel olarak her ayın 10’unda ve 27’sinde ödenir.

Eğitim dönemi içerisinde de velilerimiz ödemeleri ile ilgili her türlü konuda muhasebe birimine 0 (216) 677 18 30 ’ dan ulaşarak yardım ve bilgi alabilirler.