Kampüsümüzden Mart Başarı Haberleri

OKAN KOLEJİ

Kampüsümüzden Mart Başarı Haberleri

  Türkiye genelinde tüm dershane ve okullar arasında yapılan Hız Yayınları LGS deneme sınavında okulumuz Tuzla ilçe 1.’si, 8.sınıf öğrencilerimizden Han Eroğlu ilçe 1.’si, Yağmur Demirezen ilçe 4.’sü ve Nefise Tanyer  ilçe 6.’sı olmuştur.  

 Özdebir LGS deneme sınavında 8.sınıf öğrencimiz Han Eroğlu Tuzla ilçe 2.’si olmuş, 12.sınıf öğrencimiz Yağmur Bahadır ise Türkiye genelinde yapılan Özder TYT deneme sınavında %5’lik dilime girmiştir.

İstanbul genelinde 10.sınıflar arasında düzenlenen Testokul Yayıncılık Deneme sınavında ilçe genelinde Elif Berrak Ginyol 1., Güney Ayvalı 2., Defne Küçükköse 3. olmuştur.

 Öğrencilerimiz akademik başarılarının yanı sıra sporda da başarılara imza atmaya devam ediyor. “Lise Kız Basketbol Takımımız” Tuzla ilçesinin düzenlediği Basketbol müsabakalarında ilçe 2.’si,  3*3 Streetball Turnuvasında  ise Tuzla ilçe şampiyonu olmuştur.

  Ortaokul Erkek Basketbol Takımımız  ise 3*3 Streetball Turnuvasında Tuzla ilçe 2.’si olurken, turnuvada ortaokul öğrencimiz Kerem Mekik turnuvanın en değerli oyuncusu seçilmiştir.

Tüm öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.