Mali İşler

OKAN KOLEJİ

Mali İşler

Kampüslerimizdeki öğrencilerimizin mali sözleşme ve okul ödemeleri ile birlikte, Okan Kolejinin mali iş ve işlemlerine ait diğer yasal yükümlülüklerinin de yerine getirilebilmesi işlemlerinden sorumludur.

Öğrencilerin kayıt işlemlerinden Eğitim ve Öğretim süresince veli memnuniyetini sağlamak için çalışmakta olup, Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Lise kaydını yaptıran öğrencilerin Eğitim ve Öğretim dönemi ile  ilgili tüm mali işlemlerinin takibi yapılmaktadır.

Velilerimiz kayıt yenileme döneminde Mali İşler Birimine gelerek mali konularda gerekli bilgilendirme ve ödeme detayların yer aldığı sözleşme düzenlenerek kayıt yenileme işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Eğitim – Öğretim yılına ait öğrenci ücretlerinin tahsili ise Banka Havalesi, Eft, Kredi Kartı, KMH ödeme seçenekleri ile yapılabilmektedir. Kmh (Kredili Mevduat Hesabı) aylık taksitleri her ayın 5'i veya 20’si olarak velilerimizin tercihine göre düzenlenebilmektedir.

Velilerimiz ödemeleri ile ilgili her türlü konuda Mali İşler Birimine 0 (216) 677 18 30 ’ dan ulaşarak yardım ve bilgi alabilirler.