: (0216) 677 18 30
Geleceğinizi Yetiştiriyoruz
/ okankoleji

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın 95. Yılını Büyük Coşkuyla Kutladık.

Okan Koleji Tuzla ve Ataşehir Kampüsü olarak Cumhuriyet Bayramımızın 95. Yıl Kutlama Törenini 26 Ekim Cuma günü büyük bir coşkuyla kutladık.

Tuzla Kampüsümüzün kutlama töreni İstanbul Okan Üniversitesi Bekir Okan Konferans salonunda yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilerimizin katılımı ile gerçekleşti.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından okul koromuzun seslendirdiği Marşlarla müzik ziyafeti yaşanırken, günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlkokul Müdür Yardımcısı Sayın Mukadder Özçakır gerçekleştirdi.  İlkokul 4.sınıf öğrencilerimiz  Cumhuriyet şiirlerini seslendirdi, modern dans ve halk oyunları ile devam eden kutlama törenimiz “İzindeyiz Yüce Atam” Marşı ile sona erdi.

Okan Koleji Ataşehir Kampüsümüz ise Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törenimiz okul koromuzun,  anasınıfı öğrencilerimizin söylediği birbirinden coşkulu şarkılarla devam etti.

Ortaokul -Lise Müdürümüz Sn. Nüket Demirkaya  günün anlam ve önemini belirten konuşmasının ardından, Okan Koleji Genel Müdür Yardımcımız Sn.Fahri Cürebal’ın günün anlam ve önemini vurgulayan konuşmasının ardından törenimiz Ortaokul modern dans gösterisi, Lise vals gösterisi ile devam etti.

“İzindeyiz Yüce Atam” marşıyla kutlama törenimiz sona erdi.

Atamızı Saygı ve Özlemle Anıyor, Cumhuriyetimizin 95. Yılını Kutluyoruz.