: (0216) 677 18 30
Geleceğinizi Yetiştiriyoruz
/ okankoleji

8. Sınıf Öğrencileriyle Liseye Geçişte “Sınavdır Geçer” Semineri Düzenledik

Okan Koleji olarak ev sahipliği yaptığımız Servet Gülsün Şirin’le Sınavdır Geçer semineri 08 Mayıs 2018 tarihinde Ataşehir Zübeyde Hanım Öğretmen Evinde öğrencilerin yoğun katılımıyla gerçekleşti.

750 öğrencinin katılım sağladığı  eğitim seminerinde Okan Koleji Genel Müdür Yardımcısı Sayın Fahri Cürebal açılış konuşmasının ardından, 2018-2019 Eğitim dönemi için Okan Koleji Tuzla ve Ataşehir Kampüsümüz de Lise adaylarının Okan Koleji Giriş sınavı sonucuna göre %100’e varan eğitim burslarından faydalanabileceklerinin altı çizdi.

Okan Üniversitesi Aday İlişkileri Müdürü ve Eğitim Uzmanı olarak görev yapan Servet Gülsün Şirin yılda 100bin öğrenciyle “Sınavdır Geçer” seminerlerinde buluşmaya devam etmektedir. Bu yıl ise Okan Koleji için ilk kez Liseye Geçiş Sınavına girecek 8. Sınıf öğrencileri için;  sınav kaygısı, ders çalışma yöntemleri ve sınava hazırlıktaki motivasyonları ile ilgili değerli bilgilerini paylaştı. Öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği eğitim söyleşisinde sınav stresleri ile ilgili merak edilen soruları yanıtlayan eğitim uzmanımız, doğru motivasyon ve çalışmayla LGS sınavında tüm öğrencilerin başarılı olabileceklerini belirtti.