: (0216) 677 18 30
Geleceğinizi Yetiştiriyoruz
/ okankoleji

 Ataşehir Kampüsümüz Büyük Bir Coşkuyla Açıldı

İstanbul Okan Üniversitesi’nin bilimsel eğitim altyapısı ve birikiminden aldığı güçle kurulan Okan Koleji ikinci şubesini Ataşehir’de açtı. Okan Koleji, Ataşehir Kampüsümüzde 17 Eylül 2018 Pazartesi günü düzenlenen törenle 2018-2019 eğitim-öğretim yılına merhaba dedi.  İstanbul Okan Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanımız Sn. Bekir Okan,  Okan Koleji Kurucu Temsilcimiz Sn. Işıl Okan Gülen, İstanbul Okan Üniversitesi, Okan Üniversitesi Hastanesi ve Okan Üniversitesi Diş Hastanesinden törenimize katılan yöneticiler  ve öğrenciler birlikte kurdeleyi keserek ilk ders zilini çaldılar.

Açılış Töreninde konuşan Okan Koleji Kurucu Temsilcimiz Sn. Işıl Okan Gülen Atatürk ilkelerini benimsemiş, anaokulundan itibaren, İngilizce eğitiminin yanında Çince Almanca, Fransızca veya İspanyolca dillerinden birini ikinci yabancı dil olarak konuşabilen, akademik yönden donanımlı, başarılı ve mutlu bireyler olarak yetiştirdiklerini belirtti. Gülen Ataşehir Kampüsünün yoğun ve başarılı bir şekilde gerçekleştirdiği çalışmalar için tüm yönetici ve çalışanlarına teşekkürlerini iletti.

İstanbul Okan Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanımız Sn. Bekir Okan Gülen ise konuşmasında Tuzla’da hayata geçirilen, 140 üniteli Okan Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Eğitim ve Uygulama Hastanesi’nin hizmet verdiğini hormonlu büyümeyi tercih etmediğimizi  üniversitemizin  bilimsel alt yapısı ve birikiminden aldığı güçle Ataşehir Kampüsümüzü açtığımızı belirterek tüm öğrencilere başarılı bir eğitim-öğretim yılı diledi.

Okan Eğitim Kurumları, Ataşehir Kampüsümüzle birlikte  yeni eğitim-öğretim sürecinde de araştıran, sorgulayan mutlu ve başarılı öğrenciler  yetiştirmeye devam edeceğiz.