: (0216) 677 18 30
Geleceğinizi Yetiştiriyoruz
/ okankoleji

Girişimcilik Haftası Kapsamında Sn. Neriman Ülsever’le Söyleşi Gerçekleştirdik

Tuzla-Ataşehir Kampüsü lise öğrencilerimize yönelik  “Girişimcilik Haftası” kapsamında 06 Mart 2019 Çarşamba günü Sn. Neriman Ülsever ile söyleşi etkinliği gerçekleştirdik.

Ülsever, 1986-1994 yılları arasında Bankacılık, Üretim ve Perakende Endüstrilerinde farklı üst yönetim görevleri üstlenmiştir.1994 yılında insan kaynakları alanına yönelmiş, insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı alanlarında ihtisaslaşmıştır. Neriman Ülsever, 2011-2016 tarihleri arasında Sabancı Holding İnsan Kaynakları Grup Başkanı olarak çalışmasının yanı sıra; birçok şirkette de İK direktörlüğü yapmıştır. 23 Mart 2017 tarihi itibariyle Tekfen Holding Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi görevini üstlenmiştir.

Sn. Neriman Ülsever, gerçekleştirdiği söyleşide 48 yıllık iş hayatındaki tecrübelerini öğrencilerimizle paylaşırken, iş dünyasını daha yakından tanıtmak, gençleri girişimciliğe özendirmek,  amacıyla öğrencilerimize tavsiyelerde bulundu. İş kurma kabiliyetine sahip girişimcilere korkmamalarını, yaratıcı, yenilikçi olmaları gerektiğini belirten Ülsever öğrencilerimizin girişimcilik konusunda merak ettiği soruları da yanıtladı.