: (0216) 677 18 30
Geleceğinizi Yetiştiriyoruz
/ okankoleji

Okan Koleji’nde Okul Öncesi Eğitimde Yaratıcı Etkinlik Tasarımı Öğretmen Eğitimi

Okan Koleji ,Okan Üniversitesi işbirliği ile 3 Mart 2018 günü İstanbul genelinde gerçekleşen büyük bir eğitime ev sahipliği yaptı. Çevre Anaokullarından öğretmenlerin katıldığı ”Okul Öncesi Eğitimde Yaratıcı Etkinlik Tasarımı Öğretmen Eğitimi ”  yoğun katılım ile gerçekleştirildi.

Saat 10:00’da   Okan Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali İlker Gümüşeli’nin konuşması ile başlayan eğitim programı , Okan Koleji Genel Müdür Yardımcısı Sn.Fahri Cürebal’ın konuşması ile devam etti. Maltepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr. Gülçin Karadeniz’in semineri dinleyici öğretmenler için oldukça keyifli geçti.Seminer sonunda 9 farklı branşta Bilim Atölyesi, Gems  ,İngilizce ,Masal , Matematik,Orff ve Müzik, Rehberlik,Sanat ve Alternatif Atölyeleri ile eğitimlerine devam eden öğretmenlere etkinlik sonunda katılım sertifikası takdim edilirken, eğitim programı 12:30’da yemek ile son buldu.

Okul Öncesi Eğitimde Yaratıcı Etkinlik Tasarımı Öğretmen Eğitimi programı sonunda okulumuzdan ayrılan öğretmenler keyifli ve verimli bir gün geçirdiklerini belirttiler.