: (0216) 677 18 30
Geleceğinizi Yetiştiriyoruz
/ okankoleji

Tuzla ve Ataşehir Kampüslerimiz 2018/2019 Eğitim Öğretim Yılı Genel Kurul Toplantımızı Gerçekleştirdik.

Okan Eğitim Kurumları olarak akademik başarılara imza attığımız başarılı geçen bir Eğitim-Öğretim yılının ardından 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı Genel Kurul toplantımızı gerçekleştirdik.

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı hazırlıklarımız yöneticilerimizin , akademik ve idari kadromuzun katıldığı Anaokulu bahçemizde düzenlenen keyifli bir kahvaltı organizasyonu ile başladı.Kurucu Temsilcimiz Işıl Okan Gülen, Genel Müdür Yardımcımız Fahri Cürebal, Okan Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali İlker Gümüşeli ‘nin katıldığı Genel Kurul toplantımızda tüm Okan Eğitim Kurumu yönetici, öğretmen ve çalışanları kendini tanıttılar.

Genel Müdür Yardımcımız Fahri Cürebal’ın açılış konuşmasını yaptığı genel kurulumuzda ,geçmiş yıllardan devam eden öğretmenlerimiz ve aramıza yeni katılan öğretmenlerimize başarılarla dolu ve güzel bir eğitim-öğretim dönemi geçirmeleri temennilerinde bulundu.

Kurucu Temsilcimiz Işıl Okan Gülen konuşmasında ise Okan Eğitim Kurumları’nın vizyon ve misyonundan bahsederken aynı zamanda  yeni eğitim-öğretim döneminde eğitimde 8.yılımızı doldurduğumuzu  , 2018 Eylül ayında açılacak Ataşehir Kampüsümüzle de yeni başarılara imza atacağımızın altını çizdi.

Okan Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali İlker Gümüşeli “Başarılı okul ve öğretmen”   konulu gerçekleştirdiği seminer kapsamında eğitimci ve yöneticilerimizin eğitime ve öğrencilere bakış açısının önemine değindi.

Genel Kurul toplantımız başarılarla dolu eğitim –öğretim dönemi dilekleriyle son buldu.