: (0216) 677 18 30
Geleceğinizi Yetiştiriyoruz
/ okankoleji

Yetenekler Sahnede Etkinliğini Gerçekleştirdik

Okan Koleji Tuzla Ve Ataşehir kampüsü öğrencileri İlgi ve yetenek geliştirme programı kapsamında her yıl düzenlenen Yetenekler Sahnede etkinliği bu yıl  17 Ocak 2019 Perşembe günü birbirinden farklı performanslarla öğrencilerin yeteneklerini sergileyerek büyük beğeni aldığı bir program gerçekleştirdi.

Gerçekleşen etkinlikte Tuzla kampüsü ilkokul ve ortaokul öğrencileri, Ataşehir kampüsünde İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin katılımı ile birbirinden başarılı performansları ise görülmeye değerdi. Renkli ve eğlenceli gösterilerin olduğu Yetenekler Sahnede etkinliğinde öğrenciler dans, jimnastik, bale performansları sergileyip gösterdikleri performanslar ile de ilgiyle izlenip büyük alkış aldılar. Piyano, gitar, keman, ve bateri gibi farkli enstrümanlar ile sergiledikleri yeteneklerinin yanı sıra özel yeteneklerini de sahneleyebildikleri bir platformda olmanın mutluluğunu yaşadılar.

Etkinlik sonunda Okan Koleji Genel Müdür yardımcımız Fahri Cürebal ise sanat ve sporun pek çok farklı alanında yeteneklerini sergileyen öğrencilerimizi tebrik ederken emeği geçen herkese teşekkürlerle iletti.