Kitap Satış Hizmeti

OKAN KOLEJİ

Kitap Satış Hizmeti

TÜRKÇE KİTAPLAR VE KIRTASİYE ÜRÜNLERİ:

2022-2023 Eğitim öğretim yılı Türkçe kitaplarımızın ve kırtasiye ürünlerimizin satışı Nazım Kitabevi tarafından 18 Ağustos 2022 tarihinden itibaren başlayacak olup, dönem sonuna kadar sadece online olarak yapılacaktır. Kampüsümüzde mağaza açılmayacaktır. 200 TL üzerindeki alışverişlerde velilerimizden kargo ücreti alınmayacaktır ancak velilerimiz tarafından yanlış ürün sipariş verilmesi halinde ürünün değişimi sırasında oluşacak ekstra kargo ücretleri velilerimiz tarafından karşılanacaktır. Ürün iade ve değişim talepleriniz Nazım Kitabevi internet satış sayfası üzerinden yürütülecektir. Orjinalliği ve hijyeni bozulmamış ürünlerin kargo ile teslim alındıktan 14 gün sonrasına kadar iadesi veya başka bir ürünle değişimi yapılacaktır.

5. - 6. - 7. - lise hazırlık - 9. ve 10. sınıflarda Görsel Sanatlar dersi ile Müzik dersi seçmeli dersler olup, velilerimiz kırtasiye malzemelerini bu tercihler doğrultusunda temin etmelidirler. World, Bonus, Maximum, Paraf, Axess ve Card Finans'a peşin fiyatına 3 taksit yapılmaktadır ayrıca vade farkı ödenmesi kaydıyla daha fazla taksit yapma imkanı da bulunmaktadır. Diğer kredi kartlarında ise peşin fiyatına tek çekim yapılmaktadır. Ek olarak havale ile de ödeme yapılabilir.

Nazım Kitabevi iletişim bilgileri;
Çağrı merkezi numarası: 0850 308 12 95
Çalışma saatleri: Hafta içi 09.00-18.00 / Cumartesi 09.00-18.00.

İNGİLİZCE VE 2. YABANCI DİL KİTAPLARINA DAİR ÖNEMLİ NOTLAR:

1) 5. sınıfların Split 1 ve Split 2 olarak görülen İngilizce kitapları ilk etapta satışa kapalı olacaktır. Bu kitaplar öğretmenlerimiz tarafından okulun ilk haftası öğrencilerimizin seviyeleri belirlendikten sonra satışa açılacaktır.

2) 6. ve 7. sınıf öğrencilerimizin Split 1 ve Split 2 olarak görülen kitaplardan hangisini alması gerektiği okul müdürlüğü tarafından velilerimize bildirilecektir.

3) 5. sınıfların ve Lise hazırlık sınıflarının 2. yabancı dil kitapları ilk etapta satışa kapalı olacak ve okulun ilk haftası yapılacak tercihler sonrası satışa açılacaktır.

4) 5. ve 6. sınıfları listelerinde görülen Çince kitapları ile 6. sınıf listelerinde görülen Rusça kitapları geçen seneden devam eden öğrenciler için yeni alınması gereken kitaplar değildir. Belirtilen sınıflarda okuyacak ve geçen seneden kitabı olanlar aynı Çince ve Rusça kitaplara devam edeceklerdir. Sadece geçen sene kullandığı kitabı kaybeden ve yeni kayıtlı öğrencilerimizin satın alması gerekmektedir.

5) 11. sınıfların İngilizce kitaplarında LEVEL ve TOEFL şeklinde iki ayrı grup vardır. Öğrencilerimiz sadece kendi gruplarına özel kitapları satın alması gerekmektedir.