Kitap Satış Hizmeti

OKAN KOLEJİ

Kitap Satış Hizmeti

TÜRKÇE KİTAPLAR VE KIRTASİYE ÜRÜNLERİ:

2021-2022 Eğitim öğretim yılı Türkçe kitaplarımızın ve kırtasiye ürünlerimizin satışı Nazım Kitabevi tarafından 19 Ağustos 2021 tarihinden itibaren başlayacak olup, dönem sonuna kadar sadece online olarak yapılacaktır. Kampüslerimizde mağaza açılmayacaktır. Siparişlerinizi vermeden önce online satış sitesindeki öğrencinizin kampüsünü doğru bir şekilde seçmeniz önemlidir. 90 TL üzerindeki alışverişlerde velilerimizden kargo ücreti alınmayacaktır ancak velilerimiz tarafından yanlış ürün sipariş verilmesi halinde ürünün değişimi sırasında oluşacak ekstra kargo ücretleri velilerimiz tarafından karşılanacaktır. Ürün iade ve değişim talepleriniz Nazım Kitabevi internet satış sayfası üzerinden yürütülecektir. Orjinalliği ve hijyeni bozulmamış ürünlerin kargo ile teslim alındıktan 30 gün sonrasına kadar iadesi veya başka bir ürünle değişimi yapılacaktır. Sadece anaokulu öğrencilerinin kitapları okula teslim edilecek olup, diğer sınıf ve kademelerin kitapları veli adresine gönderilecektir. 5.-6.-7. -lise hazırlık -9. ve 10. sınıflarda Görsel Sanatlar dersi ile Müzik dersi seçmeli dersler olup, velilerimiz kırtasiye malzemelerini bu tercihler doğrultusunda temin etmelidirler. World, Bonus, Maximum, Paraf, Axess ve Card Finans'a peşin fiyatına 3 taksit yapılmaktadır ayrıca vade farkı ödenmesi kaydıyla daha fazla taksit yapma imkanı da bulunmaktadır. Diğer kredi kartlarında ise peşin fiyatına tek çekim yapılmaktadır. Ek olarak havale ile de ödeme yapılabilir.
Nazım Kitabevi iletişim bilgileri;
Çağrı merkezi numarası: 0850 308 12 95 (Berke Bey)
Çalışma saatleri: Hafta içi 09.00-18.00 / Cumartesi 09.00-18.00.

İNGİLİZCE VE 2. YABANCI DİL KİTAPLARI:

2021-2022 Eğitim öğretim dönemi İngilizce ve 2. yabancı dil kitaplarımızın satışı Duru Elt Kitapçılık tarafından 19 Ağustos 2021 tarihinden itibaren başlayacak olup, dönem sonuna kadar sadece online olarak yapılacaktır. Kampüslerimizde mağaza açılmayacaktır. 90 TL üzerindeki alışverişlerde velilerimizden kargo ücreti alınmayacaktır ancak velilerimiz tarafından yanlış ürün sipariş verilmesi halinde ürünün değişimi sırasında oluşacak ekstra kargo ücretleri velilerimiz tarafından karşılanacaktır. Ürün iade ve değişim talepleriniz Duru Elt Kitapçılık internet satış sayfası üzerinden yürütülecektir. Orjinalliği ve hijyeni bozulmamış ürünlerin kargo ile teslim alındıktan 30 gün sonrasına kadar iadesi veya başka bir ürünle değişimi yapılacaktır. Tüm alışverişlerinize peşin fiyatına Bonus özellikli kredi kartlarına 2, 3 veya 4 taksit, Maximum özellikli kredi kartlarına 2, 3 veya bankanın tanımlayacağı ek taksitlere 2+2 veya 3+2 taksit, World özellikli kredi kartlarına 2 veya 3 taksit imkanının yanında 500 TL üzeri alışverişinize ek olarak +2 taksit seçeneği ile toplam 5 taksite kadar ödeme imkanı sunulmaktadır. Ek olarak havale ile de ödeme yapılabilir. Sorun yaşayan veliler için WhatsApp destek hattı ve çağrı merkezi yardımcı olacaktır.
Duru Elt Kitapçılık iletişim bilgileri;
E-posta: satis@duruelt.com.tr
Online Satış Çağrı Merkezi Numarası: (850) 333 17 66
İNGİLİZCE VE 2. YABANCI DİL KİTAPLARINA DAİR ÖNEMLİ NOTLAR:
1) Sadece anaokulu öğrencilerinin kitapları okula teslim edilecek olup, diğer sınıf ve kademelerin kitapları ise veli adresine gönderilecektir.
2) 5. sınıfların ve Lise hazırlık sınıflarının Split 1, Split 2 ve Split 3 olarak görülen İngilizce kitapları ilk etapta satışa kapalı olacaktır. Bu kitaplar öğretmenlerimiz tarafından okulun ilk haftası öğrencilerimizin seviyeleri belirlendikten sonra satışa açılacaktır.
3) 6.-7.-9. ve 10. sınıf öğrencilerimizin Split 1, Split 2 ve Split 3 olarak görülen kitaplardan hangisini alması gerektiği okul müdürlüğü tarafından velilerimize bildirilecektir.
4) 5. sınıfların ve Lise hazırlık sınıflarının 2. yabancı dil kitapları ilk etapta satışa kapalı olacak ve okulun ilk haftası yapılacak tercihler sonrası satışa açılacaktır.
5) 5.-6.-7. ve Lise Hazırlık sınıfları listelerinde görülen Çince kitapları ile 6. ve 9. sınıf listelerinde görülen Rusça kitapları geçen seneden devam eden öğrenciler için yeni alınması gereken kitaplar değildir. Belirtilen sınıflarda okuyacak ve geçen seneden kitabı olanlar aynı Çince ve Rusça kitaplara devam edeceklerdir. Sadece geçen sene kullandığı kitabı kaybeden ve yeni kayıtlı öğrencilerimizin satın alması gerekmektedir.
6) 11. sınıfların İngilizce kitaplarında LEVEL ve TOEFL şeklinde iki ayrı grup vardır. Öğrencilerimiz sadece kendi gruplarına özel kitapları satın alması gerekmektedir.

HİZMET TÜRÜ SATIŞ / KAYIT
BAŞLAMA TARİHİ
SATIŞ / KAYIT
BİTİŞ TARİHİ
SATIŞ / KAYIT
TÜRÜ
ONLINE TEDARİK ADRESİ AÇIKLAMA
TÜRKÇE KİTAPLAR 19 Ağustos 2021 Perşembe 30 Kasım 2021 Salı Online Satış www.okulsiparisim1.com/okan-koleji Satış sitesinde kayıt esnasında kullanılacak
OKUL KODU : 2225
KIRTASİYE ÜRÜNLERİ 19 Ağustos 2021 Perşembe 30 Kasım 2021 Salı Online Satış www.okulsiparisim1.com/okan-koleji Satış sitesinde kayıt esnasında kullanılacak
OKUL KODU : 2225
İNGİLİZCE ve 2. YABANCI DİL KİTAPLARI 19 Ağustos 2021 Perşembe 30 Kasım 2021 Salı Online Satış www.duruelt.com.tr HER KAMPÜSTEKİ HER SINIFA VE SPLİTE ÖZEL ŞİFRELER VARDIR
VE BU ŞİFRELER OKUL YÖNETİMİ TARAFINDAN VELİLERİMİZE GÖNDERİLECEKTİR.