: (0216) 677 18 30
Geleceğinizi Yetiştiriyoruz
/ okankoleji

1. Sınıflar Yıl Sonu Şenliğimizi Gerçekleştirdik

Tuzla Kampüsü 1. sınıf öğrencilerimiz eğitim öğretime ilk adımlarını attıkları 2018-2019 yılında okuma becerisini kazanmanın heyecanını 11 Mayıs tarihinde gerçekleştirdiğimiz 1. Sınıflar Yıl Sonu Şenliğinde kutladılar.

İlkokul Müdürümüz Sn. Tuncay Şamdan’ın konuşmasıyla başlayan şenliğimiz, 1. sınıf öğrencilerimizin bir yıl boyunca büyük emekle hazırladıkları gösterilerini sergilemesiyle devam etti. Programda minik öğrencilerimiz oratoryo, koro ve dans gösterileriyle izleyenlere büyük bir gurur yaşattılar. 12 Mayıs Pazar gününün Anneler Günü olması sebebiyle öğrencilerimiz annelerine sürpriz gerçekleştirdi. Kurucu Temsilcimiz Sn. Işıl Okan Gülen’in ve Genel Müdür Yrd. Sn. Fahri Cürebal’ın da katıldığı törenimiz öğretmenlerimize çiçekleri takdim edildikten sonra sergi alanında verilen kokteyl ile sonlandı.

Bu özel günde sergiledikleri üstün performanslarından dolayı tüm öğrencilerimizi ve emekleri geçen öğretmenlerimizi kutluyor, öğrencilerimizi gösterilerinde yalnız bırakmayan değerli ailelerine de teşekkür ediyoruz.