: (0216) 677 18 30
Geleceğinizi Yetiştiriyoruz
/ okankoleji

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Açılışımızı Büyük Bir Coşkuyla Gerçekleştirdik

Okan Eğitim Kurumları 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılına 9 Eylül 2019 Pazartesi günü okul bahçesinde düzenlenen törenle merhaba dedi. İstanbul Okan Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Sn. Bekir Okan, İstanbul Okan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Koçak, İstanbul Okan Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali İlker Gümüşeli ve Kurucu Temsilcimiz Sn. Işıl Okan Gülen törenimize katıldılar.

Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşının okunması ile başlayan törenimiz Tuzla Kampüsümüzde İlkokul Müdürümüz Sn. Tuncay Şamdan ve Ortaokul-Lise Müdürümüz Sn. Gürkan Pişkin, Ataşehir Kampüsümüzde ise İstanbul Okan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Koçak, Kurucu Temsilcimiz Sn. Işıl Okan Gülen, Anaokulu –İlkokul Müdürümüz Özlem Taşkend Coşkunaydın ve Ortaokul-Lise Müdürümüz Sn. Nüket Demirkaya’nın konuşmasıyla devam etti.

Açılış törenimizde konuşan İstanbul Okan Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanımız Sn. Bekir Okan, Atatürk ilkelerini benimsemiş, anaokulundan itibaren, İngilizce eğitiminin yanı sıra Çince, Almanca, Fransızca veya İspanyolca dillerinden birini ikinci yabancı dil olarak konuşabilen, akademik yönden donanımlı, başarılı ve mutlu bireyler yetiştirdiğimizi belirtti. Sn. Bekir Okan mezun olan öğrencilerimizin %50 Burs imkanı ile İstanbul Okan Üniversitesine devam edebileceklerini belirterek yeni eğitim-öğretim yılında tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize başarılar diledi.

İstanbul Okan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Koçak ise Ataşehir Kampüsümüzde gerçekleştirdiği konuşmasında Okan’lı öğrencinin önemli avantajlarla İstanbul Okan  Üniversitesi’nde okuma ayrıcalığına sahip olduklarını belirterek tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize başarılar diledi.

Öğrencilerimiz ilk ders zilini  İstanbul Okan Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Sn. Bekir Okan İstanbul Okan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Koçak, Genel Müdür Yardımcımız Sn. Fahri Cürebal, Kurucu Temsilcimiz Sn. Işıl Okan Gülen ve yöneticilerimizle birlikte çalmanın heyecanını yaşadılar.

Öğrencilerimiz okulun ilk gününde gerçekleştirdikleri konuşmalarında duygu ve düşüncelerini belirttiler. Okan Eğitim Kurumları olarak tüm yönetici-idari kadromuz, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize mutlu, başarılarla dolu bir eğitim-öğretim yılı dileriz.