: (0216) 677 18 30
Geleceğinizi Yetiştiriyoruz
/ okankoleji

“24 Kasım Öğretmenler Günü” Kutlama Törenimizi ve Yemeğimizi Gerçekleştirdik

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 1928 yılında Bakanlar Kurulu kararıyla “Millet Mektepleri Başöğretmenliği” unvanını almasının yıldönümü olarak kutlanan 24 Kasım Öğretmenler Gününü Tuzla ve Ataşehir kampüslerimizde renkli görüntülerle kutladık.

Kutlama programında öğretmenlerimiz günün anlam ve önemini belirten konuşmalar gerçekleştirdiler. İstanbul Okan Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Ali İlker Gümüşeli ve Genel Müdür Yardımcımız Sn. Fahri Cürebal öğrencilerimizin geleceğe hazırlanmasında üstlendikleri sorumluluklarla yarınlarımızı inşa eden öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutladılar. Çocuklarımızın öğretmenlerimizin ellerinde şekillendiğini belirterek, öğretmenlerimize iyi dileklerini ilettiler.

Törende öğrencilerimizin öğretmenlerimiz için hazırladığı videolar ve öğretmenlerimizin öğretmenlikle ilgili mesajlarını içeren videolar izlendi. Öğretmenlerimiz şarkılar söyleyerek eğlenceli bir kutlama programı gerçekleştirdiler.

Kutlama programından sonra aynı gün tüm öğretmenlerimiz için ve kutlama yemeğimizi” gerçekleştirdik. Kutlama yemeğinde Okan Koleji bünyesinde öğretmenlik yapıp 5.yılını dolduran öğretmenlerimize plaket takdim edildi. Plaketlerini İstanbul Okan Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Ali İlker Gümüşeli’nden alan öğretmenlerimiz özverili çalışmalarından dolayı tebrik edildi. Gerçekleşen akşam yemeğinde öğretmenlerimiz, canlı müzik eşliğinde keyifli bir gece geçirdi.