: (0216) 677 18 30
Geleceğinizi Yetiştiriyoruz
/ okankoleji

Anaokulu, Ortaokul ve Lise Öğrencilerimizin Mezuniyetlerini Coşkuyla Kutladık

Okan Koleji olarak Anaokulu, Ortaokul ve Lise öğrencilerimizin mezuniyet törenlerini büyük coşku ve heyecanla kutladık. Yıl boyunca büyük emek ve özveriyle çalışan öğrencilerimiz velileri, akademik ve idari kadromuz ile birlikte mezun olmalarının sevincini ve gururunu yaşadılar.

30 Mayıs 2019 Perşembe günü  Tuzla Kampüsümüz  Anaokulu kademesinde 8.dönem mezunlarını, ortaokul kademesinde 11 Haziran 2019 Salı günü 6.dönem, 12 Haziran 2019 Çarşamba günü lise kademesinde 4.dönem Ataşehir Kampüsümüz ise 11 Mayıs Cumartesi günü  anaokulu kademesinde 1.dönem, ortaokul kademesi 10 Haziran Pazartesi günü 1. Mezunlarını verdi.

Mezuniyet törenlerimizde öğrencilerimiz anı diplomaları, plaketleri yöneticilerimiz ve öğretmenlerimizden aldılar. Lise Mezuniyet törenimizde İstanbul Okan Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanımız Sn. Prof. Dr. Ali İlker Gümüşeli  yapmış olduğu konuşmasında, tüm lise öğrencilerimize İstanbul Okan Üniversitesi’nde burslu okuma fırsatı olduğunun, Okan Ailesi olarak özverili bir şekilde hayat boyunca destekçileri olacaklarından bahsetti. Mezun olan öğrencilerimizle gurur duyuyor. Tüm eğitim ve öğretim yaşamları boyunca başarılarının devamını diliyoruz.