: (0216) 677 18 30
Geleceğinizi Yetiştiriyoruz
/ okankoleji

Ataşehir Kampüsü Ortaokul –Lise Öğrencilerimiz 19 Mayıs Gençlik Kampı’nda

İlgi ve Yetenek gelişim programlarımız kapsamında Yetenek Geliştirme Programı ve programa bağlı aktivite kulüpleri ile öğrencilerini birçok sanat, spor alanına yönlendirip geleceğin sanatçı ve sporcularını yetiştiriyoruz. Öğrencilerin güçlü yönleri keşfederek, yeteneklerini en iyi şekilde kullanmalarına olanak sağlıyoruz.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı haftası kutlamaları kapsamında 28 – 29 Mayıs tarihinde, Okan Koleji Ataşehir Kampüsü Ortaokul- Lise öğrencilerimiz  Şile İncekum Macerapark alanında Okan Gençlik Kampına katıldılar.

Öğrencilerimiz birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde, doğa ile iç içe bir kamp deneyimi yaşadılar. Yeni deneyimler edinmenin yanında, ekiple beraber hareket edebilme, takım ruhunu pekiştirmeye yönelik yaşam becerileri kazandılar. Trekking, kareoke partisi,  canlı langırt, sportif müsabakalara katıldılar, Kamp ateşi ve köze dönen ateşte Marshmallow partisi yaptılar. Kamp alanında zorluk dereceleri 1’den – 4’de kadar değişen tüm ip parkurlarını geçerek başarılı öğrencilerimiz  sertifikalarını aldılar.