: (0216) 677 18 30
Geleceğinizi Yetiştiriyoruz
/ okankoleji

“Okan’la Paylaşmak Güzeldir!” Sloganı ile Lösemili Çocuklar Oyuncak Kampanyası Düzenledik

Okan Koleji öğrencileri gönüllerinin ne kadar büyük olduğunu bir kez daha gösterdi.

Okulumuz, öğrencilerimizi bir üst kuruma hazırlarken onları; sorgulayan, çevrelerine eleştirel gözle bakan, sosyal olaylara duyarlı, yardımsever, topluma fayda sağlayan projeler ve kampanyalarla başkalarına destek olmaya yönlendirmektedir.

Öğrencilerimiz; 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası nedeniyle okulumuzda OKAN’la Paylaşmak Güzeldir!” sloganıyla lösemili çocuklara oyuncak kampanyası düzenlediler. Bastırdıkları afişi tüm kampüste dağıtarak arkadaşlarının bu kampanyaya destek vermelerini istediler. 1 Ekim itibariyle başlatılan kampanyaya büyük ilgi vardı. Öğrencilerimiz arkadaşlarını mutlu edebilmek için adeta yarıştılar ve başlattıkları kampanya ile neleri başarabilecekleri gösterdiler.

Öğrencilerimiz; 12 Kasım 2019 Salı günü Sarıyer Hamidiye Etfal Onkoloji Kliniğinde tedavi görmekte olan çocuk lösemi hastalarına büyük bir heyecanla hediyelerini verdiler. Öğrencilerimiz onlarla oyunlar oynadı ve onları bir kez daha gülümsetmeyi başardı. Ziyaret edilen çocukların -bir nebze de olsa yüzlerindeki gülümseme çok değerliydi.

Kampanyaya katılan tüm öğrenci veli ve öğretmenlerimize çok teşekkür ediyoruz. Okan Eğitim Kurumları ailesi olarak birlik ve beraberlikle neleri başarabileceğimizin inancını taşıyoruz.