Ortaokul-Lise Mezuniyet Törenimizi Büyük Bir Coşku ve Gururla Gerçekleştirdik

OKAN KOLEJİ

Ortaokul-Lise Mezuniyet Törenimizi Büyük Bir Coşku ve Gururla Gerçekleştirdik

  Ortaokul-Lise  mezuniyet törenimizi veli ve öğrencilerimizin katılımıyla büyük bir coşku ve heyecanla kutladık. Mezuniyet törenlerimiz eğlenceli ve gururlu anlara sahne oldu. Törenimizde konuşmasını gerçekleştiren Kurucu Temsilcimiz Sayın Işıl Okan Gülen,  Ortaokul –Lise ve Kampüs Müdürümüz Sayın Arzu Türkyılmaz Akpeçe öğrencilerimizi tebrik edip,  başarılar dileyerek öğrencilerimize tavsiyelerde bulundu.

 Ortaokul - Lise okul birincimiz plaket ve diplomasını Kurucu Temsilcimiz Sayın Işıl Okan Gülen’den, ortaokul ikincimiz plaket ve diplomasını İstanbul Okan Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Sayın Güliz Muğan’dan, lise okul ikincimiz plaketini  Genel Koordinatörümüz Prof. Dr. Sayın  Ali İlker Gümüşeli’nden, ortaokul-lise okul üçüncülerimiz ise plaket ve diplomalarını ise Ortaokul-Lise Kampüs Müdürümüz  Sayın Arzu Akpeçe’den aldı. 

  2023-2024 Ortaokul -Lise Mezuniyet Törenimizde Ortaokul 9.Dönem, Lise 11. Dönem lise öğrencilerimizi  mezun etmenin haklı gururunu ve mutluluğunu yaşadık. Yolunuz bahtınız açık olsun.